مجوز شرکت tuv نیوشا

آیا در دمنوش نیوشا مواد مخدر وجود دارد؟

در ابتدا این مطلب قصد داریم به این بپردازیم که این سوال چرا پرسیده می شود و مگر ممکن است که از مواد مخدر در دمنوش استفاده شود و مگر مواد مخدر خاصیت درمانی یا لاغری دارند و بعد از پاسخ به این سوالات بهتر می توانیم به ادامه بحث بپردازیم.
یکی از دارو هایی که بصورت کپسول یا پودر به عنوان انرژی زایی و یا کاهش قند خون در آمریکا استفاده شد اکسی الیت (OXYELITE) بود که باعث نارسایی در کبد شد و بسرعت توسط سازمان جهانی بهداشت جمع آوری شد.اما هنوز در برخی از باشگاه ها و آرایشگاه ها و حتی تبلیغات ماهواره ای تجویز می شود و توصیه می شود که به شدت پرهیز کنید.
همچنین این سه ضلع آرایشگاه،باشگاه بدن سازی و تبلیغات ماهواره ای  که برخی از عطاری ها هم به ضلع چهارم آن اضافه شده اند برای لاغری و کاهش وزن از مواد آمفتامین استفاده می کنند و مانند یسیاری از موادی که اثر سریعی دارد دارای عوارض بسیار زیادی است که برخی از عوارض آن نارسایی کبد و کلیه و اختلال در ضربان قلب و فشار خون است.
یکی از معروفترین مواد آمفتامینی شیشه است که به علت پایین آوردن اشتها در محصولات لاغری استفاده می شود ولی به شدت دارای عوارض جانبی است و حتی امتحان آن برای یک بار مصرف هم توصیه نمی شود.
حال که به سوال اول برمیگردیم که آیا در دمنوش های نیوشا مواد مخدر مانند شیشه وجود دارد؟ همانطور که گفته شد سازمان جهانی بهداشت و همچنین وزارت بهداشت و درمان این دارو ها رو غیر قانونی دانسته و به هیچ انواع هیچ شرکت غدایی و محصولات سلامت حق استفاده از این دارو ها را در محصولات خود ندارد. تمامی محصولات نیوشا دارای نماد های سیب سلامت ، استاندارد ایران ، tuv آلمان می‌باشد.

بیشتر بخوانید:   بهترین دمنوش های خواب آور کدامند، از کدام دمنوش استفاده کنیم؟

در زیر به مشاهده مجوز های این شرکت می پردازیم:

مجوز استاندارد نیوشا

 

حال به جواب این سوال می پردازیم که آیا استفاده دمنوش عوارض دارد؟در پاسخ به این سوال باید در جواب گفت بله در صورت استفاده نادرست و مشاوره غلط از سوی افراد غیر متخصص می تواند باعث عوارض شود،البته این موضوع بیشتر در داروهای گیاهی اتفاق می افتد که خاصیت دارویی بیشتری دارند مانند گزنه اما به طور کلی زمان مصرف و مقدار مصرف هم قطعا در ایجاد عوارض تاثیر زیادی دارند مصرف مداوم ترکیب‌های چای لاغری باعث ایجاد اختلال در جذب مواد مغذی می‌شود. یعنی زمانی که یک ماده غذایی را مصرف می‌کنیم و بعد از آن چای لاغری می‌نوشیم، مانع جذب ویتامین‌ها و املاح یا حتی پروتئین و چربی موجود در آن ماده غذایی در بدن می‌شویم. این مساله می‌تواند در طولانی مدت، هم بدن را با کمبودهای تغذیه‌ای مواجه کند و هم اختلال‌های گوارشی شدیدی به وجود بیاورد.اما مشاوره صحیح با متخصصان این رشته می تواند در استفاده درست این محصولات کمک شایانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *